Eaton ZSD accessories Aansluitklemmen, N/pe 2 etages, per etage 6X schroef en 21 steek - 101977
Artikelnummer: 23549362 | Fabrikantnummer: 101977 | EAN: 4015081018680
Omschrijving
Aansluitklemmen, N/PE 2 etages, per etage 6x schroef en 21 steek
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 101977. Het EAN nummer is 4015081018680. Het interne artikelnummer is 23549362.
| Klasse |
Aansluitklem voor hoofdkabel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
ZSD accessories
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 100 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Aantal polen | 1 |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Diepte | 250 mm |
| Aanrakingsveilig | Ja |
| Geschikt voor meerdraads geleider | Ja |
| Geschikt voor massieve geleider | Ja |
| Nom. stroom | 63 A |
| Aansluitwijze | Schroef-/veerklemaansluiting |
| Aantal ingangen | 6 |
| Aantal uitgangen | 21 |
| Geschikt voor fijndradige geleider | Ja |
| Geschikt voor fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geleiderdoorsnede ingang | 1.5 - 16 mm² |
| Geleiderdoorsnede uitgang | 1.5 - 16 mm² |
| Geleiderdoorsnede ingang AWG | 0 - 0 |
| Geleiderdoorsnede uitgang AWG | 0 - 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton ZSD accessories Aansluitklemmen, N/pe 2 etages, per etage 6X schroef en 21 steek
Artikelnummer: 23549362
Fabrikantnummer: 101977