Nvent Hoffman ude componenten uitbouw kast diepteschoor H750MM B1250MM D320MM - UDE75125
Artikelnummer: 20321761 | Fabrikantnummer: UDE75125 | EAN: 8713574101470
Omschrijving
Eldon comp. v. uitbouw kast/lessenaar, kunststof, grijs, (hxbxd) 1250x1250x1250mm, uitvoering diepteschoor, RAL-nummer 7035, geschikt voor bouwbreedte kast 1250mm, geschikt voor bouwhoogte kast 750mm
Het productnummer van de fabrikant is UDE75125. Het EAN nummer is 8713574101470. Het interne artikelnummer is 20321761.
Aanvullende informatie
Diepte-uitbreiding, 750x1250
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eldon
Specificaties
| Klasse |
Zijwand/achterwand voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eldon
Toon alle producten van Eldon |
| Serie |
Polyester
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Hoogte | 750 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 1250 mm |
| Met slot | Nee |
| Geschikt als zijwand | Nee |
| Geschikt als achterwand | Nee |
| Breedte | 1.25 mm |
| RAL-nummer | 7.04 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Nvent Hoffman ude componenten uitbouw kast diepteschoor H750MM B1250MM D320MM
Artikelnummer: 20321761
Fabrikantnummer: UDE75125