Nvent Hoffman oides deur kast/lessenaar bedieningstableau H354MM B525MM D55MM aluminium natuurkleur - OIDES355205
Artikelnummer: 20437922 | Fabrikantnummer: OIDES355205 | EAN: 8713574118690
Omschrijving
Nvent Hoffman Algemene Accessoires deur/bed.-tableau vr kast/lessenaar, aluminium, (bxhxd) 525x354x55mm, uitvoering bedieningstableau, uitvoering als zichtdeur, uitvoering oppervlakte geen (onbehandeld), beschermingsgraad (IP) IP65
Het productnummer van de fabrikant is OIDES355205. Het EAN nummer is 8713574118690. Het interne artikelnummer is 20437922.
Aanvullende informatie
Uitbreidingsset HMI 354x525x55
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eldon
Specificaties
| Klasse |
Deur/bedieningstableau voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eldon
Toon alle producten van Eldon |
| Serie |
Lessenaars
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Aluminium |
| Diepte | 55 mm |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Kleur | Overig |
| Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar | Nee |
| Breedte | 525 mm |
| Hoogte | 354 mm |
| Uitvoering als zichtdeur | Ja |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Model | Bedieningstableau |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Nvent Hoffman oides deur kast/lessenaar bedieningstableau H354MM B525MM D55MM aluminium natuurkleur
Artikelnummer: 20437922
Fabrikantnummer: OIDES355205