Nvent Hoffman filterventilator 24VDC 252x252x103mm - EF300-24R5
Artikelnummer: 20507186 | Fabrikantnummer: EF300-24R5 | EAN: 8713574132696
Het productnummer van de fabrikant is EF300-24R5. Het EAN nummer is 8713574132696. Het interne artikelnummer is 20507186.
Luchtstroming filterventilator 223 m3/h, 24 V DC, 50/60HZ, IP54
| Klasse |
Ventilator voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eldon
Toon alle producten van Eldon |
| Serie |
Algemene Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Spanningstype | DC |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Recirculatieventilator | Nee |
| Geschikt voor 19 inch inbouw | Nee |
| Montagewijze | Snapbevestiging |
| Aantal ventilatoren | 1 |
| Breedte | 252 mm |
| Hoogte | 252 mm |
| Diepte | 103 mm |
| Uitgevoerd als inschuifventilator | Ja |
| Met filter | Ja |
| Dakventilator | Nee |
| Debiet, vrijuitblazend | 256 m³/h |
| Meetvermogen | 12 W |
| Bedrijfsspanning bij DC | 21.6 - 26.4 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 21.6 - 26.4 V |
| Geschikt voor wandinbouw | Ja |
| RAL-nummer | 7.04 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Nvent Hoffman thermostaat 120-250vac koeling
Artikelnummer: 20495433
Fabrikantnummer: ETR201
Artikelnummer: 20507186
Fabrikantnummer: EF300-24R5