Nvent Hoffman lessenaar (desksektie) RVS 250x1600x985mm - MPCS162
Artikelnummer: 20516833 | Fabrikantnummer: MPCS162 | EAN: 8713574033764
Omschrijving
Nvent Hoffman RVS lessenaarsectie leeg, roestvaststaal (RVS), (bxdxh) 1.6x985x250mm, 2 deuren, beschermingsgraad (IP) IP55, beschermingsgraad (NEMA) 12, component lessenaarsysteem standconsole, uitvoering oppervlakte geen (onbehandeld)
Het productnummer van de fabrikant is MPCS162. Het EAN nummer is 8713574033764. Het interne artikelnummer is 20516833.
Aanvullende informatie
Lessenaar, 250x1600x985, Kast, geen MP, Roestvaststaal 304, IP55
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eldon
Specificaties
| Klasse |
Lessenaarsectie leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eldon
Toon alle producten van Eldon |
| Serie |
Lessenaars
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Hoogte | 250 mm |
| Aantal deuren | 2 |
| Diepte | 985 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Component lessenaarsysteem | Standconsole |
| Breedte | 1.6 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Nvent Hoffman lessenaar (desksektie) RVS 250x1600x985mm
Artikelnummer: 20516833
Fabrikantnummer: MPCS162