Nvent Hoffman lessenaar RVS 304 985x800x400mm - MPGS08
Artikelnummer: 20516844 | Fabrikantnummer: MPGS08 | EAN: 8713574033832
Omschrijving
Nvent Hoffman RVS lessenaarsectie leeg, roestvaststaal (RVS), (bxdxh) 800x400x985mm, 1 deuren, beschermingsgraad (IP) IP66, beschermingsgraad (NEMA) 4X, component lessenaarsysteem standconsole, uitvoering oppervlakte geen (onbehandeld)
Het productnummer van de fabrikant is MPGS08. Het EAN nummer is 8713574033832. Het interne artikelnummer is 20516844.
Aanvullende informatie
Lessenaar, 985x800x400, Kast, met MP, Roestvaststaal 304, IP66
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eldon
Specificaties
| Klasse |
Lessenaarsectie leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eldon
Toon alle producten van Eldon |
| Serie |
Lessenaars
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Aantal deuren | 1 |
| Hoogte | 985 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
| Component lessenaarsysteem | Standconsole |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product