Nvent Hoffman montageplaat STB/ils 200x800mm - BMP2080
Artikelnummer: 20345654 | Fabrikantnummer: BMP2080 | EAN: 8713574160248
Het productnummer van de fabrikant is BMP2080. Het EAN nummer is 8713574160248. Het interne artikelnummer is 20345654.
| Klasse |
Montagetoebehoren voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eldon
Toon alle producten van Eldon |
| Serie |
Klemmenkasten
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Diepte | 2 mm |
| Hoogte | 175 mm |
| Breedte | 770 mm |
| Onderdeel | Nee |
| Toebehoren | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | 19" bevestigingsbeugel |
| Categorieën | Groepenkasten |
Nvent Hoffman STB klemmenkast 800x200mm ip66
Artikelnummer: 20428181
Fabrikantnummer: STB208012
Nvent Hoffman SSTB klemmenkast 304 800x200mm ip66
Artikelnummer: 20428193
Fabrikantnummer: SSTB208012