Nvent Hoffman montageplaat STB/ils 300x500mm - BMP3050
Artikelnummer: 20345617 | Fabrikantnummer: BMP3050 | EAN: 8713574160279
Het productnummer van de fabrikant is BMP3050. Het EAN nummer is 8713574160279. Het interne artikelnummer is 20345617.
| Klasse |
Montagetoebehoren voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eldon
Toon alle producten van Eldon |
| Serie |
Klemmenkasten
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte | 275 mm |
| Diepte | 2 mm |
| Breedte | 470 mm |
| Onderdeel | Nee |
| Toebehoren | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | 19" bevestigingsbeugel |
| Categorieën | Groepenkasten |
Nvent Hoffman SSTB klemmenkast 304 500x300mm ip66
Artikelnummer: 20428195
Fabrikantnummer: SSTB305012
Nvent Hoffman STB klemmenkast 500x300mm ip66
Artikelnummer: 20428173
Fabrikantnummer: STB305012