Nvent Hoffman montageplaat STB/ils 400x600mm - BMP4060
Artikelnummer: 20345668 | Fabrikantnummer: BMP4060 | EAN: 8713574160309
Het productnummer van de fabrikant is BMP4060. Het EAN nummer is 8713574160309. Het interne artikelnummer is 20345668.
| Klasse |
Montagetoebehoren voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eldon
Toon alle producten van Eldon |
| Serie |
Klemmenkasten
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 570 mm |
| Hoogte | 375 mm |
| Diepte | 2 mm |
| Onderdeel | Nee |
| Toebehoren | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | 19" bevestigingsbeugel |
| Categorieën | Groepenkasten |
Nvent Hoffman STB klemmenkast 600x400mm ip66
Artikelnummer: 20427972
Fabrikantnummer: STB406012
Nvent Hoffman SSTB klemmenkast 304 600x400mm ip66
Artikelnummer: 20428220
Fabrikantnummer: SSTB406012