Nvent Hoffman oicp schakelkast leeg 495x542x200mm wandbevestiging - OICP495420
Artikelnummer: 20328750 | Fabrikantnummer: OICP495420 | EAN: 8713574117785
Omschrijving
Nvent Hoffman Algemene Accessoires schakelkast leeg, aluminium, grijs, (hxbxd) 495x542x200mm, beschermingsgraad (IP) IP65, kwaliteit overig, slagvastheid IK10, uitvoering oppervlakte geen (onbehandeld)
Het productnummer van de fabrikant is OICP495420. Het EAN nummer is 8713574117785. Het interne artikelnummer is 20328750.
Aanvullende informatie
HMI, 495x542x200, geen MP, aluminium, IP55
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eldon
Specificaties
| Klasse |
Schakelkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eldon
Toon alle producten van Eldon |
| Serie |
Lessenaars
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Materiaal | Aluminium |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Uitbreekpoorten | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
| Diepte | 200 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Transparant deksel | Nee |
| Met bovendeel | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Geschikt voor metrische montage | Ja |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Met deur | Nee |
| Breedte | 542 mm |
| Hoogte | 495 mm |
| Vrijstaand | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Hoekmodel | Nee |
| Tussenbouw | Nee |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Vloerstaand wandmodel | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Aantal connectorgaten | |
| Warmteverlies-vermogen (?T=20K) volgens IEC/TR 60890 | W |
| Max. toegestane belasting van de kast volgens IEC 62208 | N |
| Max. toegestane belasting van de deur(en) volgens IEC 62208 | N |
| Max. toegestane belasting van de montageplaat volgens IEC 62208 | N |
| Met hellend dak | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Nvent Hoffman oicp schakelkast leeg 495x542x200mm wandbevestiging
Artikelnummer: 20328750
Fabrikantnummer: OICP495420