Nvent Hoffman paalbevestiging 600MM - EPF0600
Artikelnummer: 20440211 | Fabrikantnummer: EPF0600 | EAN: 8713574187443
Het productnummer van de fabrikant is EPF0600. Het EAN nummer is 8713574187443. Het interne artikelnummer is 20440211.
| Klasse |
Montagetoebehoren voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eldon
Toon alle producten van Eldon |
| Serie |
Wandmontage kasten
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 596 mm |
| Hoogte | 35 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Montagezuil |
| Onderdeel | Nee |
| Toebehoren | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Nvent Hoffman schakelkast leeg 800x600x300mm wandbevestiging
Artikelnummer: 20328303
Fabrikantnummer: UCP860
Nvent Hoffman schakelkast leeg 835x635x300mm wandbevestiging
Artikelnummer: 20328859
Fabrikantnummer: UCPT860