Nvent Hoffman paalbevestiging 800MM - EPF0800
Artikelnummer: 20440243 | Fabrikantnummer: EPF0800 | EAN: 8713574187450
Het productnummer van de fabrikant is EPF0800. Het EAN nummer is 8713574187450. Het interne artikelnummer is 20440243.
| Klasse |
Montagetoebehoren voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eldon
Toon alle producten van Eldon |
| Serie |
Wandmontage kasten
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte | 35 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Breedte | 796 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Montagezuil |
| Onderdeel | Nee |
| Toebehoren | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Nvent Hoffman schakelkast leeg 1035x835x300mm wandbevestiging
Artikelnummer: 20328594
Fabrikantnummer: UCP1080
Nvent Hoffman schakelkast leeg 1035x835x300mm wandbevestiging
Artikelnummer: 20329002
Fabrikantnummer: UCPT1080