Kendrion-Hahn DEURMAGN GT50R020.01 - 40002330
Artikelnummer: 20517820 | Fabrikantnummer: 40002330 | EAN: 8716297001973
Het productnummer van de fabrikant is 40002330. Het EAN nummer is 8716297001973. Het interne artikelnummer is 20517820.
| Klasse |
Kleefmagneet voor deur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Kendrion-Hahn
Toon alle producten van Kendrion-Hahn |
| Serie |
Vloer/Plafond
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Montagewijze | Opbouw |
| Explosieveilig | Nee |
| Bedrijfsspanning | 24 V |
| Gripkracht | 490 N |
| Met verbreekdrukknop | Ja |
| Opgenomen vermogen | 1.5 W |
| Diameter deurmagneet | 50 mm |
| Met ankerplaat | Nee |
| Kleur magneetbehuizing | Zilver |
| Afstand tot vloer/plafond | 120 mm |
| Opmerking | Vandaalbest.ALU behuizing |
| Wandafstand | 0 mm |
| Vloermontage | Ja |
| Categorieën |
Deurmagneet en toebehoren
Coax en data |