Kendrion-Hahn DEURMAGN GT50R08101 - 40002342
Artikelnummer: 20517818 | Fabrikantnummer: 40002342 | EAN: 8716297000327
Het productnummer van de fabrikant is 40002342. Het EAN nummer is 8716297000327. Het interne artikelnummer is 20517818.
| Klasse |
Kleefmagneet voor deur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Kendrion-Hahn
Toon alle producten van Kendrion-Hahn |
| Serie |
SLAGVAST
Toon alle producten in deze serie |
| Type | Flens |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Montagewijze | Opbouw |
| Explosieveilig | Nee |
| Bedrijfsspanning | 24 V |
| Gripkracht | 490 N |
| Met verbreekdrukknop | Ja |
| Kleur magneetbehuizing | Zwart |
| Opgenomen vermogen | 1.5 W |
| Diameter deurmagneet | 50 mm |
| Met ankerplaat | Nee |
| Opmerking | Met onderbrekingsdrukknop |
| Vloermontage | Nee |
| Wandafstand | 65 mm |
| Categorieën |
Deurmagneet en toebehoren
Coax en data |