Kendrion-Hahn DEURMAGN GT50R089 300MM - 40002344
Artikelnummer: 20517819 | Fabrikantnummer: 40002344 | EAN: 8716297000358
Het productnummer van de fabrikant is 40002344. Het EAN nummer is 8716297000358. Het interne artikelnummer is 20517819.
| Klasse |
Kleefmagneet voor deur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Kendrion-Hahn
Toon alle producten van Kendrion-Hahn |
| Serie |
Wand/Muur
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Montagewijze | Opbouw |
| Explosieveilig | Nee |
| Bedrijfsspanning | 24 V |
| Gripkracht | 490 N |
| Met verbreekdrukknop | Ja |
| Opgenomen vermogen | 1.5 W |
| Diameter deurmagneet | 50 mm |
| Met ankerplaat | Nee |
| Kleur magneetbehuizing | Zilver |
| Opmerking | Kop kan 90 graden draaien |
| Afstand tot vloer/plafond | 110 t/m 300 mm |
| Vloermontage | Ja |
| Wandafstand | 144 t/m 335 mm |
| Categorieën |
Deurmagneet en toebehoren
Coax en data |