Eleq Eiv48-E 6a 2vo - 301620E
Artikelnummer: 10545640 | Fabrikantnummer: 301620E | EAN: 8716479034720
Het productnummer van de fabrikant is 301620E. Het EAN nummer is 8716479034720. Het interne artikelnummer is 10545640.
| Klasse |
Amperemeter paneelbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eleq-Faget
Toon alle producten van Eleq-Faget |
| Spanningstype | AC |
| Hoogte | 48 mm |
| Breedte | 48 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Sleepwijzer | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1.5 |
| Max. wijzeruitslag | 90 ° |
| Schaalverlichting | Nee |
| Trafo-aansluiting | Nee |
| Overstroomschaal | Ja |
| Meetsysteem | Weekijzer |
| Verliesvermogen | 0.4 W |
| Nom. eindwaarde schaal | 6 A |
| Meetbereik | 0 - 6 A |
| Model | Inbouw |
| Breedte in module-eenheden | |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |