Eleq Eiv72-E 10a 2vo - 302621E
Artikelnummer: 10545772 | Fabrikantnummer: 302621E | EAN: 8716479035321
Het productnummer van de fabrikant is 302621E. Het EAN nummer is 8716479035321. Het interne artikelnummer is 10545772.
| Klasse |
Amperemeter paneelbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eleq-Faget
Toon alle producten van Eleq-Faget |
| Spanningstype | AC |
| Breedte | 72 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Hoogte | 72 mm |
| Geijkt | Nee |
| Sleepwijzer | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1.5 |
| Max. wijzeruitslag | 90 ° |
| Schaalverlichting | Nee |
| Trafo-aansluiting | Nee |
| Overstroomschaal | Ja |
| Nom. eindwaarde schaal | 10 A |
| Meetsysteem | Weekijzer |
| Verliesvermogen | 0.4 W |
| Meetbereik | 0 - 10 A |
| Model | Inbouw |
| Breedte in module-eenheden | |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |