Eleq Eiv72-E 25a 2vo - 302623E
Artikelnummer: 10545778 | Fabrikantnummer: 302623E | EAN: 8716479035345
Het productnummer van de fabrikant is 302623E. Het EAN nummer is 8716479035345. Het interne artikelnummer is 10545778.
| Klasse |
Amperemeter paneelbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eleq-Faget
Toon alle producten van Eleq-Faget |
| Spanningstype | AC |
| Breedte | 72 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Hoogte | 72 mm |
| Geijkt | Nee |
| Sleepwijzer | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1.5 |
| Max. wijzeruitslag | 90 ° |
| Schaalverlichting | Nee |
| Trafo-aansluiting | Nee |
| Overstroomschaal | Ja |
| Meetsysteem | Weekijzer |
| Nom. eindwaarde schaal | 25 A |
| Verliesvermogen | 0.4 W |
| Meetbereik | 0 - 25 A |
| Model | Inbouw |
| Breedte in module-eenheden | |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |