Eleq Em303-2 stroomrelais no H=24V - 6E3001
Artikelnummer: 12484672 | Fabrikantnummer: 6E3001 | EAN: 8716479060040
Omschrijving
Eleq EM303 stroomrelais, uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, stroommeetbereik 0 - 100A, 1-fase-onderstroom mogelijk, 1-fase-overstroom mogelijk, 1 contacten als verbreekcon, 1 contacten als maakcontact
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eleq-Faget
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 6E3001. Het EAN nummer is 8716479060040. Het interne artikelnummer is 12484672.
| Klasse |
Stroomrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eleq-Faget
Toon alle producten van Eleq-Faget |
| Breedte | 60 mm |
| Hoogte | 80 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Diepte | 30 mm |
| 3-fasen-hysterese mogelijk | Nee |
| Min. instelbare opkomvertragingstijd | 0 s |
| Min. instelbare afvalvertragingstijd | 0 s |
| 1-fase-hysterese mogelijk | Nee |
| 3-fasen-onderstroom mogelijk | Nee |
| 3-fasen-overstroom mogelijk | Nee |
| 1-fase-overstroom mogelijk | Ja |
| Bevat functie gelijkspanningsonderstroom | Nee |
| Functie gelijkstroomhysterese | Nee |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Max. toegestane opkomvertragingstijd | 0 s |
| 1-fase-onderstroom mogelijk | Ja |
| Bevat functie gelijkspanningsoverstroom | Nee |
| Max. toegestane afvalvertragingstijd | 0 s |
| Externe stroomvoorziening vereist | Nee |
| Stroommeetbereik | 0 - 100 A |
| Externe stroomtransformator | Nee |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | - V |
| Nom. (meet)schakelstroom | A |
| Bedrijfsspanning bij DC | - V |
| Spanningsmeetbereik | - V |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | - V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | - V |
| Voedingsspanning bij DC | - V |
| Aanspreekwaarde stroomsterkte 1 | - A |
| Aanspreekwaarde stroomsterkte 2 | - A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Eleq-Faget
» Meer informatie over Eleq-Faget
Huidige product