Eleq-Faget Analog Volt meter, type div48-E 250V vervallen - 311721E
Artikelnummer: 26715345 | Fabrikantnummer: 311721E | EAN: 8716479036137
Het productnummer van de fabrikant is 311721E. Het EAN nummer is 8716479036137. Het interne artikelnummer is 26715345.
| Klasse |
Voltmeter paneelbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eleq-Faget
Toon alle producten van Eleq-Faget |
| Spanningstype | DC |
| Hoogte | 48 mm |
| Breedte | 48 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1.5 |
| Max. wijzeruitslag | 90 ° |
| Schaalverlichting | Nee |
| Meetsysteem | Draaispoel |
| Trafo-aansluiting | Nee |
| Verliesvermogen | 0.5 W |
| Meetbereik | 0 - 250 V |
| Model | Inbouw |
| Breedte in module-eenheden | |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Eleq-Faget
» Meer informatie over Eleq-FagetArtikelnummer: 26715345
Fabrikantnummer: 311721E