Eleq-Faget Analog Volt meter, type div72-E 15V vervallen - 312715E
Artikelnummer: 26715347 | Fabrikantnummer: 312715E | EAN: 8716479036359
Het productnummer van de fabrikant is 312715E. Het EAN nummer is 8716479036359. Het interne artikelnummer is 26715347.
| Klasse |
Voltmeter paneelbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eleq-Faget
Toon alle producten van Eleq-Faget |
| Spanningstype | DC |
| Breedte | 72 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Hoogte | 72 mm |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1.5 |
| Max. wijzeruitslag | 90 ° |
| Schaalverlichting | Nee |
| Meetsysteem | Draaispoel |
| Trafo-aansluiting | Nee |
| Verliesvermogen | 0.5 W |
| Meetbereik | 0 - 15 V |
| Model | Inbouw |
| Breedte in module-eenheden | |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Eleq-Faget
» Meer informatie over Eleq-FagetArtikelnummer: 26715347
Fabrikantnummer: 312715E