Eleq Splitcore current transformer type TQ40-B 125/1a KL.1 0.2va L=3MTR - 4Q4B07
Artikelnummer: 20354238 | Fabrikantnummer: 4Q4B07 | EAN: 8716479042244
Het productnummer van de fabrikant is 4Q4B07. Het EAN nummer is 8716479042244. Het interne artikelnummer is 20354238.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eleq-Faget
Toon alle producten van Eleq-Faget |
| Serie |
TQ40-B ../1A Deelbare Transformator
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Primaire meetstroomsterkte In | 125 A |
| Geijkt | Nee |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 0.2 VA |
| Snapbevestiging | Nee |
| Openingsdiameter | 18 mm |
| Secundaire nom. stroom | 1 A |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Opgenomen vermogen | W |
| Hoogte opening | - mm |
| Breedte opening | - mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Eleq-Faget
» Meer informatie over Eleq-FagetArtikelnummer: 20354238
Fabrikantnummer: 4Q4B07