Eleq Analog amp meter type eiv48-E 40/5a 2vo - 301407E
Artikelnummer: 20513326 | Fabrikantnummer: 301407E | EAN: 8716479034508
Het productnummer van de fabrikant is 301407E. Het EAN nummer is 8716479034508. Het interne artikelnummer is 20513326.
| Klasse |
Amperemeter paneelbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eleq-Faget
Toon alle producten van Eleq-Faget |
| Spanningstype | AC |
| Hoogte | 48 mm |
| Breedte | 48 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Sleepwijzer | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1.5 |
| Max. wijzeruitslag | 90 ° |
| Schaalverlichting | Nee |
| Overstroomschaal | Ja |
| Meetsysteem | Weekijzer |
| Nom. eindwaarde schaal | 40 A |
| Trafo-aansluiting | Ja |
| Verliesvermogen | 0.4 W |
| Meetbereik | 0 - 5 A |
| Model | Inbouw |
| Breedte in module-eenheden | |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |