Eleq Analog amp meter type eiv96-E 600/1a 2vo - 303219E
Artikelnummer: 20513315 | Fabrikantnummer: 303219E | EAN: 8716479035567
Het productnummer van de fabrikant is 303219E. Het EAN nummer is 8716479035567. Het interne artikelnummer is 20513315.
| Klasse |
Amperemeter paneelbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eleq-Faget
Toon alle producten van Eleq-Faget |
| Serie |
METERING
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Breedte | 96 mm |
| Hoogte | 96 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. eindwaarde schaal | 600 A |
| Sleepwijzer | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1.5 |
| Max. wijzeruitslag | 90 ° |
| Schaalverlichting | Nee |
| Overstroomschaal | Ja |
| Meetsysteem | Weekijzer |
| Trafo-aansluiting | Ja |
| Verliesvermogen | 0.4 W |
| Meetbereik | 0 - 1 A |
| Model | Inbouw |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |