Eleq Current transformer type RM120-e8/2a 2000/5a 1..20-30va - 4MA303
Artikelnummer: 20354022 | Fabrikantnummer: 4MA303 | EAN: 8716479040028
Het productnummer van de fabrikant is 4MA303. Het EAN nummer is 8716479040028. Het interne artikelnummer is 20354022.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eleq-Faget
Toon alle producten van Eleq-Faget |
| Serie |
RM120-E8/2 ../5A Laagspanning stroo
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geijkt | Nee |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Primaire meetstroomsterkte In | 2000 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 30 VA |
| Openingsdiameter | 61 mm |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Opgenomen vermogen | W |
| Hoogte opening | - mm |
| Breedte opening | - mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Eleq-Faget
» Meer informatie over Eleq-FagetArtikelnummer: 20354022
Fabrikantnummer: 4MA303