Eleq Splitcore current transformer type TM2000 1000/5a 1..10va KL0,5 - 4ZC101
Artikelnummer: 20354313 | Fabrikantnummer: 4ZC101 | EAN: 8716479040776
Omschrijving
Eleq TM2000 stroommeettransformator, uitvoering overschuif stroommeettran, primaire meetstroomsterkte In 1000A, met aanraakbeveiliging, secundaire nom. stroom 5A, 1 primaire ingangen, secundair (meet)schijnvermogen 10VA, nauwkeurigheidsklasse 0.5, aansluiting secundair schroefaansluiting,
Het productnummer van de fabrikant is 4ZC101. Het EAN nummer is 8716479040776. Het interne artikelnummer is 20354313.
Aanvullende informatie
De TM2000 deelbare stroomtransformator is zowel geschikt voor kabel als rail.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eleq-Faget
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eleq-Faget
Toon alle producten van Eleq-Faget |
| Serie |
TM2000 Deelbare Transformatoren
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geijkt | Nee |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 10 VA |
| Primaire meetstroomsterkte In | 1000 A |
| Openingsdiameter | 32 mm |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Opgenomen vermogen | W |
| Hoogte opening | - mm |
| Breedte opening | - mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Eleq-Faget
» Meer informatie over Eleq-Faget
Huidige product
Eleq Splitcore current transformer type TM2000 1000/5a 1..10va KL0,5
Artikelnummer: 20354313
Fabrikantnummer: 4ZC101