Eleq Splitcore current transformer type TM2000 1500/5a 1...15va KL0,5 - 4ZC104
Artikelnummer: 20354212 | Fabrikantnummer: 4ZC104 | EAN: 8716479041919
Omschrijving
Eleq TM2000 stroommeettransformator, uitvoering overschuif stroommeettran, primaire meetstroomsterkte In 1500A, met aanraakbeveiliging, secundaire nom. stroom 5A, 1 primaire ingangen, secundair (meet)schijnvermogen 15VA, nauwkeurigheidsklasse 0.5, aansluiting secundair schroefaansluiting,
Het productnummer van de fabrikant is 4ZC104. Het EAN nummer is 8716479041919. Het interne artikelnummer is 20354212.
Aanvullende informatie
De TM2000 deelbare stroomtransformator is zowel geschikt voor kabel als rail.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eleq-Faget
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eleq-Faget
Toon alle producten van Eleq-Faget |
| Serie |
TM2000 Deelbare Transformatoren
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geijkt | Nee |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 15 VA |
| Openingsdiameter | 32 mm |
| Primaire meetstroomsterkte In | 1500 A |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Opgenomen vermogen | W |
| Hoogte opening | - mm |
| Breedte opening | - mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Eleq-Faget
» Meer informatie over Eleq-Faget
Huidige product
Eleq Splitcore current transformer type TM2000 1500/5a 1...15va KL0,5
Artikelnummer: 20354212
Fabrikantnummer: 4ZC104