Eleq Splitcore current transformer type TM800 200/5a 1..5va KL.3 FS5 - 4ZC001
Artikelnummer: 20354075 | Fabrikantnummer: 4ZC001 | EAN: 8716479042473
Omschrijving
Eleq TM800 stroommeettransformator, uitvoering overschuif stroommeettran, primaire meetstroomsterkte In 200A, met aanraakbeveiliging, secundaire nom. stroom 5A, 1 primaire ingangen, secundair (meet)schijnvermogen 5VA, nauwkeurigheidsklasse 3, aansluiting secundair schroefaansluiting,
Het productnummer van de fabrikant is 4ZC001. Het EAN nummer is 8716479042473. Het interne artikelnummer is 20354075.
Aanvullende informatie
De TM800 deelbare stroomtransformator is zowel geschikt voor kabel als rail.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eleq-Faget
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eleq-Faget
Toon alle producten van Eleq-Faget |
| Serie |
TM800 Deelbare Transformatoren
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 5 VA |
| Geijkt | Nee |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Primaire meetstroomsterkte In | 200 A |
| Openingsdiameter | 35 mm |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Opgenomen vermogen | W |
| Hoogte opening | - mm |
| Breedte opening | - mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Eleq-Faget
» Meer informatie over Eleq-Faget
Huidige product
Eleq Splitcore current transformer type TM800 200/5a 1..5va KL.3 FS5
Artikelnummer: 20354075
Fabrikantnummer: 4ZC001