Eleq Splitcore current transformer type TM800 400/5a 1..5-10va KL.1-3 - 4ZC004
Artikelnummer: 20354061 | Fabrikantnummer: 4ZC004 | EAN: 8716479040745
Omschrijving
Eleq TM800 stroommeettransformator, uitvoering overschuif stroommeettran, primaire meetstroomsterkte In 400A, met aanraakbeveiliging, secundaire nom. stroom 5A, 1 primaire ingangen, secundair (meet)schijnvermogen 10VA, nauwkeurigheidsklasse 1, aansluiting secundair schroefaansluiting,
Het productnummer van de fabrikant is 4ZC004. Het EAN nummer is 8716479040745. Het interne artikelnummer is 20354061.
Aanvullende informatie
De TM800 deelbare stroomtransformator is zowel geschikt voor kabel als rail.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eleq-Faget
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eleq-Faget
Toon alle producten van Eleq-Faget |
| Serie |
TM800 Deelbare Transformatoren
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Primaire meetstroomsterkte In | 400 A |
| Geijkt | Nee |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 10 VA |
| Openingsdiameter | 35 mm |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Opgenomen vermogen | W |
| Hoogte opening | - mm |
| Breedte opening | - mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Eleq-Faget
» Meer informatie over Eleq-Faget
Huidige product
Eleq Splitcore current transformer type TM800 400/5a 1..5-10va KL.1-3
Artikelnummer: 20354061
Fabrikantnummer: 4ZC004