Eleq TQ40C 400/5 - 4Q4C62
Artikelnummer: 20354403 | Fabrikantnummer: 4Q4C62 | EAN: 8716479042374
Omschrijving
Splitcore current transformer, type TQ40-C 400/5A kl.1 1VA L=0,5mtr
Het productnummer van de fabrikant is 4Q4C62. Het EAN nummer is 8716479042374. Het interne artikelnummer is 20354403.
Aanvullende informatie
De zeer compacte TQ40-C deelbare stroomtrafo van Eleq-Faget is speciaal ontworpen voor aansluiting op digitale meetsystemen.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eleq-Faget
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eleq-Faget
Toon alle producten van Eleq-Faget |
| Serie |
TQ40-C ../5A Deelbare Transformator
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Primaire meetstroomsterkte In | 400 A |
| Geijkt | Nee |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 1 VA |
| Openingsdiameter | 28 mm |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Opgenomen vermogen | W |
| Hoogte opening | - mm |
| Breedte opening | - mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Eleq-Faget
» Meer informatie over Eleq-Faget
Huidige product