Eleq Hour counter type uis48 10-80V DC - 320577
Artikelnummer: 20508650 | Fabrikantnummer: 320577 | EAN: 8716479031620
Omschrijving
Eleq UIS 48/72/96 urenteller analoog, (bxh) 43x43mm, paneelinbouw, ingangsspanning 12 - 24V, spanningstype AC/DC, 7 digits, bedrijfsaanduiding, beschermingsgraad (IP) IP54, bevestiging tot max. wanddikte 40mm, diameter paneeluitsparing 45mm, frontplaat breedte 48mm, frontplaat hoogte 48mm,
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 320577. Het EAN nummer is 8716479031620. Het interne artikelnummer is 20508650.
| Klasse |
Urenteller
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eleq-Faget
Toon alle producten van Eleq-Faget |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Breedte | 43 mm |
| Hoogte | 43 mm |
| Inbouwdiepte | 60 mm |
| Uitvoering | Analoog |
| Aantal digits | 7 |
| Bedrijfsaanduiding | Ja |
| Resetfunctie | Geen |
| Frontplaat breedte | 48 mm |
| Frontplaat hoogte | 48 mm |
| Type aandrijving | Kwarts |
| Gangnauwkeurigheid per dag | 432 s |
| Bevestiging tot max. wanddikte | 40 mm |
| Telbereik | 99999.99 h |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Eleq-Faget
» Meer informatie over Eleq-Faget
Huidige product