Eleq Analog freq. meter type wfiv48-E 55-65HZ 440V - 341608E
Artikelnummer: 20533127 | Fabrikantnummer: 341608E | EAN: 8716479036731
Het productnummer van de fabrikant is 341608E. Het EAN nummer is 8716479036731. Het interne artikelnummer is 20533127.
| Klasse |
Frequentiemeter paneelbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eleq-Faget
Toon alle producten van Eleq-Faget |
| Serie |
METERING
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Hoogte | 48 mm |
| Breedte | 48 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.5 |
| Max. wijzeruitslag | 90 ° |
| Schaalverlichting | Nee |
| Meetwerktuig | Analoog |
| Verliesvermogen | 1 W |
| Meetbereik | 55 - 65 Hz |
| Model | Inbouw |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |