Eleq Analog freq. meter type wfiv96-E 55-65HZ 440V - 343608E
Artikelnummer: 20533134 | Fabrikantnummer: 343608E | EAN: 8716479036816
Het productnummer van de fabrikant is 343608E. Het EAN nummer is 8716479036816. Het interne artikelnummer is 20533134.
| Klasse |
Frequentiemeter paneelbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eleq-Faget
Toon alle producten van Eleq-Faget |
| Spanningstype | AC |
| Breedte | 96 mm |
| Hoogte | 96 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.5 |
| Max. wijzeruitslag | 90 ° |
| Schaalverlichting | Nee |
| Meetwerktuig | Analoog |
| Verliesvermogen | 1 W |
| Meetbereik | 55 - 65 Hz |
| Model | Inbouw |
| Nom. spanning | - V |
| Breedte in module-eenheden | |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |