Eleq RM100-e8a 1600/5 1...20-30va - 4M9A04
Artikelnummer: 12484636 | Fabrikantnummer: 4M9A04 | EAN: 8716479040134
Omschrijving
Eleq RM100-E8A stroommeettransformator, uitvoering overschuif stroommeettran, primaire meetstroomsterkte In 1600A, met aanraakbeveiliging, secundaire nom. stroom 5A, 1 primaire ingangen, snapbevestiging, secundair (meet)schijnvermogen 30VA, nauwkeurigheidsklasse 0.5,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eleq-Faget
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 4M9A04. Het EAN nummer is 8716479040134. Het interne artikelnummer is 12484636.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eleq-Faget
Toon alle producten van Eleq-Faget |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geijkt | Nee |
| Snapbevestiging | Ja |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 30 VA |
| Primaire meetstroomsterkte In | 1600 A |
| Openingsdiameter | 51 mm |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Opgenomen vermogen | W |
| Hoogte opening | - mm |
| Breedte opening | - mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Eleq-Faget
» Meer informatie over Eleq-Faget
Huidige product