Eleq RM60N-e2a 25/5a 0,5va KL.3 FS5 - 4M2128N
Artikelnummer: 10365103 | Fabrikantnummer: 4M2128N | EAN: 8716479040073
Het productnummer van de fabrikant is 4M2128N. Het EAN nummer is 8716479040073. Het interne artikelnummer is 10365103.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eleq-Faget
Toon alle producten van Eleq-Faget |
| Serie |
RM60-E2A ../5A Laagspanning stroomt
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geijkt | Nee |
| Snapbevestiging | Ja |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Openingsdiameter | 22.7 mm |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 0.5 VA |
| Primaire meetstroomsterkte In | 25 A |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Opgenomen vermogen | W |
| Hoogte opening | - mm |
| Breedte opening | - mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |