Eleq RM85-e6a 1000/5 1...10-15va - 4M8710
Artikelnummer: 12484627 | Fabrikantnummer: 4M8710 | EAN: 8716479040080
Omschrijving
Eleq RM85-E6A stroommeettransformator, uitvoering overschuif stroommeettran, primaire meetstroomsterkte In 1000A, met aanraakbeveiliging, secundaire nom. stroom 5A, 1 primaire ingangen, snapbevestiging, secundair (meet)schijnvermogen 15VA, nauwkeurigheidsklasse 0.5,
Het productnummer van de fabrikant is 4M8710. Het EAN nummer is 8716479040080. Het interne artikelnummer is 12484627.
Aanvullende informatie
Flexibiliteit, compact samenbouwen en veiligheid zijn de sleutelwoorden van de RM-serie. Alle stroomtransformatoren zijn uitgevoerd met een volledig geintegreerde verzegelbare klemmenafdekkap in een zwarte polycarbonaat behuizing
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eleq-Faget
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eleq-Faget
Toon alle producten van Eleq-Faget |
| Serie |
RM85-E6A ../5A Laagspanning stroomt
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geijkt | Nee |
| Snapbevestiging | Ja |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 15 VA |
| Primaire meetstroomsterkte In | 1000 A |
| Openingsdiameter | 30.6 mm |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Opgenomen vermogen | W |
| Hoogte opening | - mm |
| Breedte opening | - mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Eleq-Faget
» Meer informatie over Eleq-Faget
Huidige product