Eleq RM85-e6a 1250/5 1...10-15va - 4M8712
Artikelnummer: 12484630 | Fabrikantnummer: 4M8712 | EAN: 8716479040288
Omschrijving
Eleq RM85-E6A stroommeettransformator, uitvoering overschuif stroommeettran, primaire meetstroomsterkte In 1250A, met aanraakbeveiliging, secundaire nom. stroom 5A, 1 primaire ingangen, snapbevestiging, secundair (meet)schijnvermogen 15VA, nauwkeurigheidsklasse 0.5,
Het productnummer van de fabrikant is 4M8712. Het EAN nummer is 8716479040288. Het interne artikelnummer is 12484630.
Aanvullende informatie
Flexibiliteit, compact samenbouwen en veiligheid zijn de sleutelwoorden van de RM-serie. Alle stroomtransformatoren zijn uitgevoerd met een volledig geintegreerde verzegelbare klemmenafdekkap in een zwarte polycarbonaat behuizing
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eleq-Faget
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eleq-Faget
Toon alle producten van Eleq-Faget |
| Serie |
RM85-E6A ../5A Laagspanning stroomt
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geijkt | Nee |
| Snapbevestiging | Ja |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 15 VA |
| Openingsdiameter | 30.6 mm |
| Primaire meetstroomsterkte In | 1250 A |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Opgenomen vermogen | W |
| Hoogte opening | - mm |
| Breedte opening | - mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Eleq-Faget
» Meer informatie over Eleq-Faget
Huidige product