Eleq TM2000 1600/5a 1..15va KL0,5 - 4ZC105
Artikelnummer: 11557438 | Fabrikantnummer: 4ZC105 | EAN: 8716479041384
Omschrijving
Splitcore current transformer, type TM2000 1600/5A 1..15VA kl0,5
Het productnummer van de fabrikant is 4ZC105. Het EAN nummer is 8716479041384. Het interne artikelnummer is 11557438.
Aanvullende informatie
De TM2000 deelbare stroomtransformator is zowel geschikt voor kabel als rail.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eleq-Faget
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eleq-Faget
Toon alle producten van Eleq-Faget |
| Serie |
TM2000 Deelbare Transformatoren
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geijkt | Nee |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 15 VA |
| Primaire meetstroomsterkte In | 1600 A |
| Openingsdiameter | 32 mm |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Opgenomen vermogen | W |
| Hoogte opening | - mm |
| Breedte opening | - mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Eleq-Faget
» Meer informatie over Eleq-Faget
Huidige product