Eleq TM800 250/5a 1..5va KL.3 FS5 - 4ZC002
Artikelnummer: 11590429 | Fabrikantnummer: 4ZC002 | EAN: 8716479041865
Omschrijving
Splitcore current transformer, type TM800 250/5A 1..5VA kl.3 Fs5
Het productnummer van de fabrikant is 4ZC002. Het EAN nummer is 8716479041865. Het interne artikelnummer is 11590429.
Aanvullende informatie
De TM800 deelbare stroomtransformator is zowel geschikt voor kabel als rail.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eleq-Faget
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eleq-Faget
Toon alle producten van Eleq-Faget |
| Serie |
TM800 Deelbare Transformatoren
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Primaire meetstroomsterkte In | 250 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 5 VA |
| Geijkt | Nee |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Openingsdiameter | 35 mm |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Opgenomen vermogen | W |
| Hoogte opening | - mm |
| Breedte opening | - mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Eleq-Faget
» Meer informatie over Eleq-Faget
Huidige product