Eleq Deelbare stroomtransformator - 4ZC005
Artikelnummer: 11591413 | Fabrikantnummer: 4ZC005 | EAN: 8716479041889
Omschrijving
Splitcore current transformer, type TM800 500/5A 1..7.5-10VA kl.1-3
Het productnummer van de fabrikant is 4ZC005. Het EAN nummer is 8716479041889. Het interne artikelnummer is 11591413.
Aanvullende informatie
De TM800 deelbare stroomtransformator is zowel geschikt voor kabel als rail.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eleq-Faget
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eleq-Faget
Toon alle producten van Eleq-Faget |
| Serie |
TM800 Deelbare Transformatoren
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geijkt | Nee |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 10 VA |
| Primaire meetstroomsterkte In | 500 A |
| Openingsdiameter | 35 mm |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Opgenomen vermogen | W |
| Hoogte opening | - mm |
| Breedte opening | - mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Eleq-Faget
» Meer informatie over Eleq-Faget
Huidige product