Eleq TM800 800/5a 1..10-15va KL.1-3 - 4ZC008
Artikelnummer: 11349859 | Fabrikantnummer: 4ZC008 | EAN: 8716479041339
Omschrijving
Eleq TM800 stroommeettransformator, uitvoering overschuif stroommeettran, primaire meetstroomsterkte In 800A, met aanraakbeveiliging, secundaire nom. stroom 5A, 1 primaire ingangen, secundair (meet)schijnvermogen 15VA, nauwkeurigheidsklasse 1, aansluiting secundair schroefaansluiting,
Het productnummer van de fabrikant is 4ZC008. Het EAN nummer is 8716479041339. Het interne artikelnummer is 11349859.
Aanvullende informatie
De TM800 deelbare stroomtransformator is zowel geschikt voor kabel als rail.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eleq-Faget
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eleq-Faget
Toon alle producten van Eleq-Faget |
| Serie |
TM800 Deelbare Transformatoren
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geijkt | Nee |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Openingsdiameter | 35 mm |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 15 VA |
| Primaire meetstroomsterkte In | 800 A |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Opgenomen vermogen | W |
| Hoogte opening | - mm |
| Breedte opening | - mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Eleq-Faget
» Meer informatie over Eleq-Faget
Huidige product