Eleq-Faget Eleq TQ40-B 150/5a - 4Q4B58
Artikelnummer: 11047921 | Fabrikantnummer: 4Q4B58 | EAN: 8716479042398
Het productnummer van de fabrikant is 4Q4B58. Het EAN nummer is 8716479042398. Het interne artikelnummer is 11047921.
Lengte aansluitkabel: 50cm
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eleq-Faget
Toon alle producten van Eleq-Faget |
| Serie |
TQ40-B ../5A Deelbare Transformator
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Primaire meetstroomsterkte In | 150 A |
| Geijkt | Nee |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Openingsdiameter | 18 mm |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 1 VA |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Opgenomen vermogen | W |
| Hoogte opening | - mm |
| Breedte opening | - mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |