Eleq Uis72-E 6-30VDC - 320579E
Artikelnummer: 10545973 | Fabrikantnummer: 320579E | EAN: 8716479037080
Het productnummer van de fabrikant is 320579E. Het EAN nummer is 8716479037080. Het interne artikelnummer is 10545973.
| Klasse |
Urenteller
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eleq-Faget
Toon alle producten van Eleq-Faget |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Breedte | 67 mm |
| Inbouwdiepte | 60 mm |
| Hoogte | 67 mm |
| Aantal digits | 7 |
| Bedrijfsaanduiding | Ja |
| Frontplaat hoogte | 72 mm |
| Resetfunctie | Geen |
| Frontplaat breedte | 72 mm |
| Montagewijze | Paneelinbouw |
| Type aandrijving | Kwarts |
| Gangnauwkeurigheid per dag | 432 s |
| Bevestiging tot max. wanddikte | 40 mm |
| Telbereik | 99999.99 h |
| Model | Analoog |
| Breedte in module-eenheden | |
| Ingangsspanning | - V |
| Frequentie ingangsspanning | - Hz |
| Diameter paneeluitsparing | mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |