Eleq VCT32 64/1a KL.0.5 0.2va - 5VCT03
Artikelnummer: 12484669 | Fabrikantnummer: 5VCT03 | EAN: 8716479050805
Omschrijving
Eleq VCT32 stroommeettransformator, uitvoering overschuif stroommeettran, primaire meetstroomsterkte In 64A, met aanraakbeveiliging, secundaire nom. stroom 1A, 1 primaire ingangen, snapbevestiging, secundair (meet)schijnvermogen 0.2VA, nauwkeurigheidsklasse 0.5,
Het productnummer van de fabrikant is 5VCT03. Het EAN nummer is 8716479050805. Het interne artikelnummer is 12484669.
Aanvullende informatie
De Eleq-Faget Power Sensor model VCT32 verenigt 3 functionaliteiten in 1 product namelijk: de railklem, de stroomtransformator en de spanningsaftakking. Hierdoor is de VCT32 in staat om zowel een nauwkeurige stroom als spanningsmeting te maken in één product.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eleq-Faget
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eleq-Faget
Toon alle producten van Eleq-Faget |
| Serie |
VCT32 Vermogenstransformator
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geijkt | Nee |
| Snapbevestiging | Ja |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 0.2 VA |
| Secundaire nom. stroom | 1 A |
| Openingsdiameter | 32 mm |
| Primaire meetstroomsterkte In | 64 A |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Opgenomen vermogen | W |
| Hoogte opening | - mm |
| Breedte opening | - mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Eleq-Faget
» Meer informatie over Eleq-Faget
Huidige product