Eleq Wfiv72-E 45-55HZ 230V - 342605E
Artikelnummer: 10993126 | Fabrikantnummer: 342605E | EAN: 8716479036748
Het productnummer van de fabrikant is 342605E. Het EAN nummer is 8716479036748. Het interne artikelnummer is 10993126.
| Klasse |
Frequentiemeter paneelbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eleq-Faget
Toon alle producten van Eleq-Faget |
| Spanningstype | AC |
| Breedte | 72 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Hoogte | 72 mm |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.5 |
| Max. wijzeruitslag | 90 ° |
| Schaalverlichting | Nee |
| Meetwerktuig | Analoog |
| Verliesvermogen | 1 W |
| Meetbereik | 45 - 55 Hz |
| Model | Inbouw |
| Nom. spanning | - V |
| Breedte in module-eenheden | |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |