Eleq Wfiv96-E 45-55HZ 400V - 343606E
Artikelnummer: 11002105 | Fabrikantnummer: 343606E | EAN: 8716479036793
Het productnummer van de fabrikant is 343606E. Het EAN nummer is 8716479036793. Het interne artikelnummer is 11002105.
| Klasse |
Frequentiemeter paneelbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eleq-Faget
Toon alle producten van Eleq-Faget |
| Serie |
METERING
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Breedte | 96 mm |
| Hoogte | 96 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.5 |
| Max. wijzeruitslag | 90 ° |
| Schaalverlichting | Nee |
| Meetwerktuig | Analoog |
| Verliesvermogen | 1 W |
| Meetbereik | 45 - 55 Hz |
| Model | Inbouw |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |