Eltako Ar12np stroomrel.1M 0,1-25a eltako - 22001130
Artikelnummer: 20902609 | Fabrikantnummer: 22001130 | EAN: 4010312205426
Het productnummer van de fabrikant is 22001130. Het EAN nummer is 4010312205426. Het interne artikelnummer is 20902609.
| Klasse |
Stroomrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eltako
Toon alle producten van Eltako |
| Serie |
AR12 serie
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 18 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Diepte | 58 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| 3-fasen-hysterese mogelijk | Nee |
| Min. instelbare afvalvertragingstijd | 0 s |
| 1-fase-hysterese mogelijk | Nee |
| 3-fasen-onderstroom mogelijk | Nee |
| 3-fasen-overstroom mogelijk | Nee |
| 1-fase-onderstroom mogelijk | Nee |
| Bevat functie gelijkspanningsonderstroom | Nee |
| Functie gelijkstroomhysterese | Nee |
| Hoogte | 58 mm |
| Type stroom | AC |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. (meet)schakelstroom | 16 A |
| Bevat functie gelijkspanningsoverstroom | Nee |
| 1-fase-overstroom mogelijk | Nee |
| Externe stroomvoorziening vereist | Nee |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 230 - 230 V |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 230 - 230 V |
| Externe stroomtransformator | Nee |
| Spanningsmeetbereik | 230 - 230 V |
| Stroommeetbereik | 0.1 - 32 A |
| Max. toegestane afvalvertragingstijd | 120 s |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | - V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | - V |
| Voedingsspanning bij DC | - V |
| Aanspreekwaarde stroomsterkte 1 | - A |
| Aanspreekwaarde stroomsterkte 2 | - A |
| Max. toegestane opkomvertragingstijd | s |
| Min. instelbare opkomvertragingstijd | s |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |