Eltako ASSU serie 1-Kanaals tussenstekker astro schakelklok met bluetooth. 1 no 16a/250V - 30000660
Artikelnummer: 26710610 | Fabrikantnummer: 30000660 | EAN: 4010312328187
Omschrijving
1-kanaals tussenstekker astro schakelklok met Bluetooth. 1 NO 16A/250V
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 30000660. Het EAN nummer is 4010312328187. Het interne artikelnummer is 26710610.
| Klasse |
Schakelactor bussysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eltako
Toon alle producten van Eltako |
| Serie |
ASSU serie
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Met LED indicatie | Ja |
| Bussysteem LON | Nee |
| Bussysteem radiofrequent | Nee |
| Busaansluiting incl. | Ja |
| Bussysteem Powerline | Nee |
| Bussysteem KNX | Nee |
| Max. schakelvermogen | 2300 W |
| C-Belasting | Ja |
| Andere bussystemen | Overig |
| Meerdere fasen aan te sluiten | Nee |
| Radiofrequent bidirectioneel | Nee |
| Manuele bediening | Ja |
| Max. schakelstroom | 16 A |
| Max. aantal schakeluitgangen | 1 |
| Modulaire uitbreidingsmogelijkheid | Nee |
| Uitgangsvermogen | 2300 W |
| Busmodule afneembaar | Nee |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Montagewijze | Contactdoos |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 230 - 230 V |
| Bussysteem KNX-RF (radiofrequent) | Nee |
| Opgenomen vermogen | 0.4 W |
| Max. schakelvermogen LED | 400 W |
| Bussysteem KNX Secure | Nee |
| Bussysteem KNX Secure-RF (radiofrequent) | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Min. diepte van de inbouwdoos | mm |
| Aantal digitale ingangen | |
| Aantal koppelbare apparaten | 0 |
| Categorieën |
Bussystemen
Schakelmateriaal |
Huidige product
Eltako ASSU serie 1-Kanaals tussenstekker astro schakelklok met bluetooth. 1 no 16a/250V
Artikelnummer: 26710610
Fabrikantnummer: 30000660