Eltako DALI Dali-Bus voeding met 80ma uitgangsstroom voor max. 40 standaard dali-D - 33000026
Artikelnummer: 26710881 | Fabrikantnummer: 33000026 | EAN: 4010312327685
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
DALI-bus voeding met 80mA uitgangsstroom voor max. 40 standaard DALI-d
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 33000026. Het EAN nummer is 4010312327685. Het interne artikelnummer is 26710881.
| Klasse |
Voedingseenheid bussysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eltako
Toon alle producten van Eltako |
| Serie |
Dali
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 33 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Bussysteem LON | Nee |
| Bussysteem radiofrequent | Nee |
| Bussysteem Powerline | Nee |
| Hoogte | 59 mm |
| Bussysteem KNX | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Andere bussystemen | Overig |
| Opgenomen vermogen | 0.02 W |
| Busspanning bufferbaar | Nee |
| Max. uitgangsstroom | 80 mA |
| Bussysteem KNX-RF (radiofrequent) | Nee |
| Bussysteem KNX Secure | Nee |
| Bussysteem KNX Secure-RF (radiofrequent) | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Secundaire spanning | V |
| Aantal geïntegreerde smoorspoelen | |
| Aantal verzorgbare lijnen | 40 |
| Categorieën |
Bussystemen
Schakelmateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Eltako DALI Dali-Bus voeding met 80ma uitgangsstroom voor max. 40 standaard dali-D
Eltako FDG serie Funk-Dali-gateway
Eltako FDG serie Funk-Dali-gateway
Eltako FDG serie Funk-Dali-gateway
Artikelnummer: 26710876
Fabrikantnummer: 30100868
Huidige product
Eltako DALI Dali-Bus voeding met 80ma uitgangsstroom voor max. 40 standaard dali-D
Artikelnummer: 26710881
Fabrikantnummer: 33000026