Eltako DSZ14WDRS-3x5a mid RS485 KWH meter - 28305712
Artikelnummer: 21028084 | Fabrikantnummer: 28305712 | EAN: 4010312501450
Het productnummer van de fabrikant is 28305712. Het EAN nummer is 4010312501450. Het interne artikelnummer is 21028084.
| Klasse |
Elektriciteitsmeter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eltako
Toon alle producten van Eltako |
| Serie |
DSZ14 serie
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 70 mm |
| Hoogte | 82 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Montagewijze | DRA (DIN-rail adapter) |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Pooltype | Vierleider |
| Energiesoort | Werkvermogen |
| Tariefuitvoering | Enkeltarief |
| Meettype belastingscurve | Nee |
| Geijkt | Ja |
| Goedkeuring | Measuring Instruments Directive |
| EDL40-signatuur | Nee |
| Aantal posities totaal (telwerk) | 7 |
| Type meter | Elektronisch |
| Nauwkeurigheidsklasse | B |
| Geschikt voor | Afname |
| Terugloopblokkering | Ja |
| Met vergrendelcode | Nee |
| Tariefsturing | Extern |
| Type indicatie | Digitaal |
| Nom. stroom (In) | 5 A |
| Uitvoering van de interface | RS-485 |
| Max. stroom (Imax) | 6 A |
| Opgenomen vermogen | 0.8 W |
| Frequentie | 50 - 50 Hz |
| Nom. spanning (Un) N-L | 230 - 230 V |
| Nom. spanning (Un) L-L | 400 - 400 V |
| Model | Meetwaardeomvormer |
| Impulssnelheid | - Imp/kWh (kvarh) |
| Categorieën |
Kwh meter
Componenten Groepenkasten |